Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


Obchodní podmínky


TOTO JSOU OBCHODNÍ PODMÍNKY FIRMY PETR BERKA,NEPROBYLICE 54 , 27375, IČ 75416549, NEPROBYLICE


(dále jen prodávající)

Ustanovení obchodních podmínek jsou nedílnou součástí kupní smlouvy. Kupní smlouva a obchodní podmínky jsou vyhotoveny v českém jazyce. Kupní smlouvu lze uzavřít v českém jazyce. Znění obchodních podmínek může prodávající měnit či doplňovat. Tímto ustanovením nejsou dotčena práva a povinnosti vzniklá po dobu účinnosti předchozího znění obchodních podmínek. Prodávající může zrušit uživatelský účet, a to zejména v případě, kdy kupující svůj uživatelský účet déle než jeden rok nevyužívá, či v případě, kdy kupující poruší své povinnosti z kupní smlouvy (včetně obchodních podmínek).
Kupující bere na vědomí, že závazná objednávka/kupní smlouva, se uzavírá v momentě potvrzení objednávky prodávajícím, nikoli zadáním a registrací objednávky pomocí elektronického obchodu profinarp.cz. Potvrzovací e-mailová zpráva elektronického obchodu slouží pouze pro informaci, že zadání a dokončení objednávky zboží proběhlo správně.

Kupující bere na vědomí, že prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu, a to zejména s osobami, které dříve podstatným způsobem porušily kupní smlouvu (včetně obchodních podmínek).

Kupující bere na vědomí, že programové vybavení a další součásti tvořící webové rozhraní obchodu (včetně fotografií nabízeného zboží) jsou chráněny autorským právem. Kupující se zavazuje, že nebude vykonávat žádnou činnost, která by mohla jemu nebo třetím osobám umožnit neoprávněně zasahovat či neoprávněně užít programové vybavení nebo další součásti tvořící webové rozhraní obchodu. Kupující není oprávněn při využívání webového rozhraní obchodu používat mechanismy, programové vybavení nebo jiné postupy, které by mohly mít negativní vliv na provoz webového rozhraní obchodu. Webové rozhraní obchodu je možné užívat jen v rozsahu, který není na úkor práv ostatních zákazníků prodávajícího a který je v souladu s jeho určením.

Kupující bere na vědomí, že prodávající nenese odpovědnost za chyby vzniklé v důsledku zásahů třetích osob do webové stránky nebo v důsledku užití webové stránky v rozporu s jejich určením.


PŘÍJEM OBJEDNÁVEK


Objednávky přijímáme :

přímo z našeho e-shopu - kdykoli
mobil 607 507 767 - po - ne 7 - 17 hod
e-mailem : Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript - kdykoli
osobně v prodejně  Harantova 1410/6 , 39701 Písek,po-pá 7-17hod,so 8-12 hod

Minimální Výše objednávky pomocí elektronického obchodu profinarp.cz je 200Kč s DPH.


ÚDAJE NUTNÉ PRO VYŘÍZENÍ OBJEDNÁVKY


Pro firmy,podnikatele :

úplný a přesný název firmy
přesnou fakturační adresu
přesnou doručovací adresu - místo dodání,včetně PSČ
IČ , DIČ,pokud jste plátci DPH
jméno a příjmení kontaktní osoby
telefonní spojení , e-mail , mobilní telefon
přesný název a kód zboží, případně popis zboží , výrobce
další doplňující údaje,pokud jsou nutné

Pro soukromé osoby  :

jméno a příjmení
přesnou doručovací adresu - místo dodání,včetně PSČ
telefonní spojení , e-mail , mobilní telefon
přesný název a kód zboží, případně popis zboží , výrobce
další doplňující údaje,pokud jsou nutné


PLATEBNÍ PODMÍNKY


Úhrada fakturou : pro zákazníky dlouhodobě  spolupracující a po dohodě
Úhrada zálohově : prodávající vystaví kupujícímu zálohovou fakturu a po připsání stanovené částky na účet prodávajícího bude zboží  v nejkratším možném termínu odesláno kupujícímu.
Úhrada hotovostní : dobírkou při převzetí zboží od dopravce

UPOZORNĚNÍ : ZPŮSOB PLATBY BUDE VŽDY UPŘESNĚN INDIVIDUÁLNĚ !


PŘEPRAVNÍ PODMÍNKY


Zboží je zabaleno s maximální péčí s ohledem na povahu zboží. Pokud přesto dojde při přepravě k porušení obalu, je toto nutno vyznačit při převzetí na protokolech přepravce, případně v závažných případech zboží nepřebírat a vrátit přepravci. Za vady zboží, které bylo převzato bez výhrad, a bylo zjevně poškozeno špatnými přepravními podmínkami, nenese prodávající jakoukoli zodpovědnost.

Zboží je v rámci ČR zasíláno :

přepravní služba PPL, Geis     cena  132 Kč  vč.DPH  /  1  balík do 15 kg
přepravní služba PPL, Geis     cena 300 Kč  vč.DPH   / 1 balík do 30 kg
Česká pošta                           Dle platných tarifů české pošty:  ZDE

Výše úhrady je včetně balného, při odběru zboží "na dobírku" účtujeme k poštovnému 40Kč s DPH.

Na nadměrné zboží, které nelze klasifikovat jako "standartní balík" se vztahují jiné přepravní podmínky a cenové tarify, které budou se zákazníkem konzultovány.

Poštovné neúčtujeme u nákupu nad 3000,- Kč bez DPH / 3600,-Kč vč.DPH  a  to ani v případě většího počtu balíků. Limitem neúčtování poštovného zůstává deklarovaná výše ceny nákupu za jednu objednávku. Vyjímkou je spojovací materiál. U tohoto se ceny poštovného mohou lišit od uváděných sazeb.

Osobní odběr je možný v naší prodejně na adrese Harantova 1410/6 , 39701 Písek , po - pá  7 - 17 hod , so 8 - 12hod. V případě osobního odběru neúčtujeme žádné poplatky.

Přepravné pro zahraničí je určováno individuálně dle aktuálnícho ceníku dopravce.


DODACÍ LHŮTA


Dodací lhůta u zboží je vyznačena v e-shopu u každé položky zboží zvlášť. Obvyklá dodací lhůta činí 2-5 pracovních dnů od objednání daného zboží. V případně delší dodací lhůty kvůli vyprodání zboží, požadavku na speciální, neobvyklé zboží, nebo jiných závažných důvodů, vás budeme neprodleně kontaktovat.


VLASTNICKÁ PRÁVA


Vlastnické právo k objednanému a doručenému zboží nabývá kupující po jeho úplném uhrazení.Do té doby je zboží ve vlastnictví prodávajícího.


STORNO OBJEDNÁVKY ZE STRANY PRODÁVAJÍCÍHO


Zboží bylo vyřazeno ze sortimentu,anebo se výrazným způsobem změnila cena zboží. V případě, že tato situace nastane, prodávající bude neprodleně kontaktovat kupujícího za účelem dohody o dalším postupu. V případě, že kupující zaplatil již část nebo celou částku kupní ceny a nebude souhlasit s náhradním plněním,či rozdílnou cenou,bude mu prodávajícím tato částka převedena zpět na jeho účet nebo adresu v nejkratším možném termínu,zpravidla do pěti pracovních dnů.


ODSTOUPENÍ OD KUPNÍ SMLOUVY


Odstoupení od kupní smlouvy ze strany kupujícího v případě zakoupení zboží na internetovém obchodu profinarp.cz:
Dle zákona č. 367/2000 máte jako kupující právo odstoupit od smlouvy bez udání důvodu do 14 dní od převzetí zboží. Toto právo je podmíněno nákupem jako fyzická osoba-nepodnikatel (nikoliv na IČO). Rozhodnete-li se pro odstoupení v této lhůtě, dodržujte následující podmínky:

Písemně nás kontaktujte,že žádáte o odstoupení od kupní smlouvy. Uveďte číslo objednávky a variabilní symbol faktury. Zboží zašlete nazpět na adresu Petr Berka, Harantova 1410/6, Písek, PSČ 39701. Dodržujte následující:

Zboží musí být kompletní, nepoškozené, neopotřebené. Pro zamezení poškození vraceného zboží při přepravě posílejte zboží zpět doporučeně a pojištěné, naše firma neručí za případnou ztrátu a poškození během přepravy.

Při splnění všech výše uvedených podmínek pro vrácení zboží Vám peníze za zboží odešleme nazpět převodem na Váš účet či adresu,  a to nejpozději do pěti pracovních dnů po fyzickém obdržení zboží. V případě nedodání kompletního zboží či postupu jinak odporujícmu výše uvedeným podmínkám se termín posouvá do doby,kdy bude zboží vráceno výše uvedeným způsobem. V případě zjištění poškození zboží, nebo zjištění známek užívání produktu snižujících hodnotu produktu, může být ze zaplacené částky za zboží nárokována náhrada nákladů vynaložených pro vrácení zboží do původního stavu.
V případě nesplnění některé z výše uvedených podmínek nebudeme akceptovat odstoupení od spotřebitelské smlouvy a zboží bude vráceno na náklady odesílajícího zpět.

V případě, že kupující odmítne převzetí smluveného zboží či svým jednáním jinak znemožní prodávajícímu řádně dodat zboží, je prodávající oprávněn požadovat na kupujícím zaplacení smluvní pokuty ve výši 50% z kupní ceny zboží. Kupující nemá právo odstoupit od smlouvy ani žádat náhradu škody vzniklé nedodáním zboží v případech, kdy dodavateli vznikají problémy, které znemožňují prodej smluveného zboží - např. zásah vyšší moci, stávky, atd. jak v provozovně prodávajícího, tak jeho u jeho subdodavatelů.

Prodávající rovněž neodpovídá kupujícímu za následné škody vzniklé nesplněním dodání zboží prodávajícím, pokud se tak stane z důvodu nepředvídaných a neodvratitelných událostí, kterým prodávající nemohl zabránit.


OCHRANA OSOBNÍCH DAT


Respektujeme vaše soukromí. Vaše osobní data chráníme před zneužitím a nebudou nikdy poskytnuty třetím osobám.
Souhlasem s obchodními podmínkami souhlasíte se shromažďováním a používáním informací o Vás a Vašich nákupech za výše stanovených podmínek.
Registrací zákazníka automaticky souhlasíte, že můžete být informován o novinkách v našem internetovém obchodě prostřednictvím e-mailové zprávy.Pokud si nebudete přát tyto informace dostávat,máte možnost jejich zasílání ukončit podle návodu uvedeného v každé e-mailové zprávě.


RECYKLAČNÍ POPLATEK ELEKTRONÁŘADÍ


Povinnost výběru poplatku za zpětný odběr elektrozařízení (PHE) byla zavedena dne 13.8.2009 novelou zákona č. 185/2001Sb. o odpadech, která upravuje nakládání s tzv. elektroodpadem, jeho oddělený sběr a následně ekologickou likvidaci. Tento zákon se týká jak výrobců, tak dovozců i samotných prodejců.
Elektronický obchod profinarp.cz jako prodejce elektrozařízení využívá možnosti započíst recyklační poplatek do ceny výrobku, proto jsou ceny uváděné v našem internetovém obchodě již konečné a recyklační poplatek není účtován jako dodatečná položka ke zboží. Prodejce zajistí, aby spotřebitel měl při nákupu elektrozařízení možnost odevzdat ke zpětnému odběru použité elektrozařízení v místě prodeje nebo dodávky nového elektrozařízení, ve stejném počtu kusů prodávaného elektrozařízení podobného typu a použití.
Informace o kontaktních místech pro sběr historického elektroodpadu a aktuální legislativě lze nalézt ZDE.
Veřejné sběrné místo elektroodpadu v Písku je na adrese:
Kovošrot Praha, a.s
Za Šarlákem, Písek 307 01


Pravidla diskusního fóra


Diskusní forum (odkaz hlavního menu "Diskuse") slouží k jednoduché komunikaci návštěvníka webu s obchodem profinarp.cz. Návštěvník diskuse může do diskuse vkládat dotazy související se zbožím prodávaným obchodem profinarp.cz, dotazovat nenalezené zboží, či žádat o rady k použití zakoupeného i nezakoupeného železářského zboží a techniky.

Pravidla pro vkládání odkazů:
Odkaz do diskuse lze vložit přímým zkopírováním, popřípadě vytvořením hypertextového odkazu. Pro přehlednost doporučujeme vkládat zkrácené odkazy, nebo odkaz jako hypertext.
Pravidla pro vkládání obrázků:
Maximální dovolené rozměry vkládaných obrázků jsou stanoveny na 100 bodů výšky a 200 bodů šířky. Větší obrázky prosím vkládajte jako miniatury, popřípadě tzv "thumbnail" obrázky (typicky ze serverů imageshack, picfront a jiné). Systém v kódu rozpoznává pouze dvojité uvozovky - " - proto dbejte na správnost vloženého kódu, který se jinak nezobrazí korektně.

Je zakázáno vkládat texty, obrázky i odkazy, s obsahem porušujícím zákony ČR, slušnost a dobré mravy, a téže je zakázáno vkládání príspěvků za účelem reklamy.
Majitel webu si vyhrazuje právo bez oznámení smazat jakýkoli příspěvek v diskusi, či odepřít přístup pisateli, který poruší výše uvedená pravidla diskusního fora.

 

 

 

E-shop


Seznam všeho zboží


Rozšířené vyhledávání

Zapomenuté heslo?
Zapomněl jste své přihlašovací jméno?
Nemáte dosud účet? Registrace

Obsah košíku
Váš košík je prázdný